pRISHTINË

Kulla e Muhaxherëve
Kulla_0334

Puna

Lorem ipsum dolor sit amet, te has solet postea. Voluptua quaestio dissentias has ex, no eum aliquid tibique petentium, agam mucius liberavisse eos id.

Konstruksioni

Lorem ipsum dolor sit amet, te has solet postea. Voluptua quaestio dissentias has ex, no eum aliquid tibique petentium, agam mucius liberavisse eos id.

Panelat

Lorem ipsum dolor sit amet, te has solet postea. Voluptua quaestio dissentias has ex, no eum aliquid tibique petentium, agam mucius liberavisse eos id.

Lorem ipsum dolor sit amet, te has solet postea. Voluptua quaestio dissentias has ex, no eum aliquid tibique petentium, agam mucius liberavisse eos id. Ut sea accumsan interpretaris, viderer pertinax repudiandae ne ius, qui ne porro insolens instructior.

Përmbajtja e projektit

Panela Fundermax Exterior

Projekti është i realizuar me fasadë të ventiluar me panele Fundermax Exterior, decor 0386 – Blues, dekor në të dyja anët e panelit.

Konstruksioni dhe izolimi

Panelat janë instaluar me nënkonstruksion alumini të përbërë nga ankera dhe profila, izolim lesh-gurri të prodhuesit Knauff Insulation dhe folje difuzive Mastertop. 

close-1
Abonohu

Apliko për të pranuar njoftimet tona dyjavore!